Sukienki Suknie i sukienki na każdą okazję

Sukienki ciążowe


Sukienki > Sukienki ciążowe

W ciąży ciało kobiety zmienia się ogromnie, ale nie znaczy to, że musi ona wyglądać źle. Zadbana i pięknie ubrana przyszła mama jest szczęśliwsza, co sprzyja rozwojowi dziecka.

Niegdyś sukienki ciążowe bardziej przypominały namioty niż cokolwiek innego. Kobieta ciężarna czuła się w nich większa niż była w rzeczywistości, przestawała być ładna i atrakcyjna. Na szczęście te czasy bezpowrotnie minęły. Aktualnie eleganckie sukienki ciążowe nie są żadnym ewenementem. Producenci zaczęli dbać o tę grupę klientek i tworzą dla nich ciekawe kolekcje.

Sukienka ciążowa na każdą okazję nie dziwi już nikogo. Spotykamy więc: sukienki ciążowe na wesele, sukienki ślubne ciążowe, letnie sukienki ciążowe, sukienki ciążowe wizytowe. Czym kierować się przy ich wyborze? Zasady są właściwie podobne, jak w przypadku zwykłych sukienek, czyli krojem, kolorem, funkcjonalnością. Dodatkowym warunkiem jaki powinna spełniać sukienka dla przyszłej mamy jest wygoda. Strój przesadnie obciskający brzuch nie jest dobrym wyborem, podobnie jak zbyt krótki.

Sukienki ciążowe w szafie kobiety spodziewającej się dziecka powinny zajmować poczesne miejsce, gdyż wyglądają zdecydowanie lepiej niż spodnie. Dobrze służą wizerunkowi ciężarnej. Jeśli kobieta chce przy tym podkreślić swój seksapil, powinna zdecydować się na głęboki dekolt. Piersi w czasie ciąży powiększają się, więc nawet kobieta nigdy ich nie nosząca, może w tym czasie sobie na nie pozwolić.

Od dłuższego czasu bardzo popularne są sukienki ślubne ciążowe. Kobieta, która decyduje się wziąć ślub w ciąży, ma zasadniczo dwa wyjścia. Albo będzie starała się ukryć swój stan, albo zdecyduje się na sukienkę dla ciężarnych. Ukrywanie i wbijanie się w normalne sukienki powoduje, że panna młoda wygląda zupełnie bezkształtnie, a poza tym jest jej bardzo niewygodnie. Jeśli natomiast wybierze odpowiedni model sukienki ciążowej, ma szansę na piękny wygląd i swobodę ruchów. Oczywiście decyzja o tym wynika najczęściej z mentalności państwa młodych i ich rodzin, niż z rzeczywistych względów estetycznych.

Sukienki ciążowe warto kupić w kolorach i wzorach ponadczasowych, gdyż będziemy mogły je nosić przy każdej kolejnej ciąży. W związku z tym trzeba zwrócić także szczególną uwagę na materiał, z którego są uszyte.

Sukienki ciążowe